„POD PRĄD” IMPREZY INTEGRACYJNE, OKOLICZNOŚCIOWE, SPŁYW KAJAKOWY, SAUNA PLENEROWA.

SPŁYWY KAJAKOWE DLA FIRM

Proponujemy Państwu atrakcyjne i wspaniałe spędzenie czasu ze swoimi pracownikami, zapewniamy że efekty integracji zespołu przerosną Państwa oczekiwania. Zapewniamy bogaty program imprez integracyjnych – eventów , który dostosujemy do Państwa oczekiwań i uczestników. Każda oferta przygotowywana jest wyłącznie dla Was. Spływy kajakowe integracyjne to świetna zabawa dla wszystkich pracowników, możliwość zdrowej rywalizacji, a także praca grupowa i rozrywka, mająca integrować ludzi i pomagać im w budowie trwałych relacji, opartych na zrozumieniu, szacunku i współdziałaniu.

Spływy jednodniowe

Spływy weekendowe

Spływy kilkudniowe

Co po spływie?

Oferujemy także atrakcje lądowe po zakończeniu spływu można zorganizować ognisko, grilla. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy , stoły biwakowe, hamaki , leżaki, boisko badmintona,zadaszoną altanę grillową. Dla najmłodszych uczestników kajakowej przygody proponujemy plac zabaw. U nas maluchy się nie nudzą, a czasami nawet nie chcą wracać do domu! Współpracujemy  ze sprawdzonymi firmami cateringowymi. Uczestnicy organizowanych imprez mogą liczyć na pełne wyżywienie, również z grilla, napoje chłodzące, kawę, herbatę oraz lane piwo. Tuż obok działa profesjonalne pole namiotowe, z którego również mogą Państwo skorzystać i rozbić swój namiot przy dłuższym pobycie.

Może by tak sauna?

Chcesz zorganizować kawalerskie, panieńskie, urodziny lub po prostu spotkanie z przyjaciółmi z dala od cywilizacji z sauną plenerową to niezastąpione wrażenia. W SPA czy Hotelu sauna jest w standardzie i nie dziwi. Ale nad brzegiem rzeki Świder, w środku lasu, w sezonie czy poza to nie lada gratka i ubaw na Całego. Po saunie zapraszamy na spływ kajakowy rzekom Świder. Tylko u nas możesz wynająć saunę na imprezy lub spotkania.

Sauna plenerowa zdrowo nagrzani, której misją jest zdrowie, relaks, odprężenie, integracja, zabawa, chillout i zadowolenie!