„POD PRĄD” IMPREZY INTEGRACYJNE, OKOLICZNOŚCIOWE, SPŁYW KAJAKOWY, SAUNA PLENEROWA.

imprezy_okolicznosciowe
imprezy_integracyjne

IMPREZY INTEGRACYJNE I OKOLICZNOŚCIOWE ZE SPŁYWEM KAJAKOWYM

Zapraszamy do niezapomnianych przygód na wodzie z naszą firmą, specjalizującą się w organizacji spływów kajakowych oraz niezwykłych imprez integracyjnych i okolicznościowych.
Czy marzysz o wyjątkowej kawalerskiej czy panieńskiej? A może planujesz świętować urodziny w niekonwencjonalny sposób?
Proponujemy również Państwu atrakcyjne i wspaniałe spędzenie czasu ze swoimi pracownikami. Zapewniamy że efekty integracji zespołu czy uroczystości przerosną Państwa oczekiwania.
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich poszukujących wyjątkowych doznań na świeżym powietrzu i przygotowana indywidualnie.

Nasi doświadczeni instruktorzy i obsługa zapewnią Ci nie tylko niezapomniane wrażenia podczas spływu kajakowego, ale także kompleksową organizację całej imprezy.
Zajmiemy się wszystkim, od zapewnienia odpowiedniego sprzętu kajakowego, przez trasę spływu dostosowaną do Twoich potrzeb, po dodatkowe atrakcje na lądzie.

Niech Twój dzień będzie wyjątkowy, pełen radości i niezapomnianych chwil spędzonych w otoczeniu przyrody i wspaniałej atmosfery.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby zorganizować swoją wymarzoną imprezę integracyjną lub okolicznościową przy akompaniamencie szumu rwącej rzeki i śpiewu ptaków.

Spływy Kajakowe

imprezy 

Sauna plenerowa

Co po spływie?

Oferujemy także atrakcje lądowe po zakończeniu spływu można zorganizować ognisko, grilla. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy , stoły biwakowe, hamaki , leżaki, boisko badmintona,zadaszoną altanę grillową. Dla najmłodszych uczestników kajakowej przygody proponujemy plac zabaw. U nas maluchy się nie nudzą, a czasami nawet nie chcą wracać do domu! Współpracujemy  ze sprawdzonymi firmami cateringowymi. Uczestnicy organizowanych imprez mogą liczyć na pełne wyżywienie, również z grilla, napoje chłodzące, kawę, herbatę oraz lane piwo. Tuż obok działa profesjonalne pole namiotowe, z którego również mogą Państwo skorzystać i rozbić swój namiot przy dłuższym pobycie.

Może by tak sauna plenerowa?

Chcesz zorganizować kawalerskie, panieńskie, urodziny lub po prostu spotkanie z przyjaciółmi z dala od cywilizacji z sauną plenerową to niezastąpione wrażenia. W SPA czy Hotelu sauna jest w standardzie i nie dziwi. Ale nad brzegiem rzeki Świder, w środku lasu, w sezonie czy poza to nie lada gratka i ubaw na Całego. Po saunie zapraszamy na spływ kajakowy rzekom Świder. Tylko u nas możesz wynająć saunę na imprezy lub spotkania.

Sauna plenerowa „Zdrowo Nagrzani”, której misją jest zdrowie, relaks, odprężenie, integracja, zabawa, chillout i zadowolenie!

Dowiedz się więcej